Digitalizace

Pojem, který již není jen doménou velkých firem a korporací.

Police ve skříních plné šanonů s dokumenty. Zabírají prostor, jenž stojí stále více peněz. Smlouvy, faktury, korespondence v šanonech a v zásuvkách kancelářských stolů – kdo ví, kde se nachází právě ten, který potřebuje šéf, kolega? Převedení dokumentu v papírové či elektronické podobě do jeho digitální podoby se současným opatřením dokumentu OCR textovou vrstvou nebo indexem a následné uložení dokumentu do předem určených složek, případně do infomačního systému vede k jeho pozdějšímu snadnému vyhledání a nejen to. Lze stanovit oprávněnost přístupu k jednotlivým druhům dokumentů, je vedena historie těchto přístupů. Je možnost stanovení pravidel pro skartaci dokumentů, schválená skartace šetří místo na harddisku.

Digitalizace dokumentu přináší rychlé vyhledání dokumentu, dostupné i pro vzdálené uživatele, snížení administrativy a také úsporu místa.

Více Vám rádi představíme.
Námi nabízenými řešeními jsou:

Digitalizace dokumentů prostřednictvím světově nejprodávanějšího softwaru Kofax, který umožňuje snadné snímání a inteligentní zpracování dat, jednoduchou kategorizaci dokumentů a následné použití vytěžených informací . Kofax Express je all-in-one aplikace pro jednoduchou digitalizaci firemních dokumentů v českém jazyce. Součástí řešení je základní extrakce dat z dokumentů a následný přenos do předem definované databáze nebo podnikového systému.

Software Therefore™ umožňuje ukládat, spravovat a zpracovávat veškeré dokumenty podniku efektivním způsobem, ekonomicky a bezpečně v rámci celé organizace. Jedná se o na míru upravený workflow systém, který ukládá, spravuje a distribuuje informace v rámci organizace. Kromě výkonného skenovacího modulu lze Therefore™ integrovat s pokročilými řešeními pro digitalizaci dokumentů od společností Iris a Kofax.