Akce

B2B KONFERENCE CZ&SK JARO - 18.4.2023 v Brně

Canon tým nás provedl jednotlivými produktovými skupinami, aktuálními tématy i trendy a poradil nám, jak na úspěšný prodej. Nechyběly workshopy a diskuze.

Setkání specialistů pro oblast PRO tisku a řešení - 29.3.2023 v Canon CZ, Praha

Seznámili jsme se s novinkami produkčního tisku (imagePROGRAF TC-20), s rozdíly u modelů nejvyšší řady office (VLP) a TDS produkty v partnerském kanálu.

Tisková konference společnosti EPSON – 24.1.2023

Na tiskové konferenci pro média a partnery jsme se seznámili s novou řadou firemních tiskáren WorkForce Enterprise AM-C s rychlostí 40–60 stránek za minutu, která přináší další dílek do nabídky inkoustových tiskáren Heat-Free. Při této příležitosti EPSON zároveň oznámil konec prodeje laserových tiskáren v zájmu vyšší ochrany životního prostředí.

Podzimní B2B konference Canon – 25.10.2022

Tradičně skvělá atmosféra na konferenci, tentokrát v hotelu Modrá stodola v Horoměřicích. Prezentace na téma uFO CZ, VLP a X1800P produkční tisk a LFP-TDS.

30 let společnosti COPYMAT spol. s.r.o.

Dne 2.6.2022 jsme si s radostí připomněli výročí 30 let společnosti COPYMAT. Díky našim milým zákazníkům a obchodním partnerům vládla na oslavě  srdečná atmosféra. Děkujeme všem, kdo s námi toto jubileum oslavili osobně, i těm, co blahopřáli na dálku. Vaše přízeň je pro nás motivací do dalších let. Příjemné prostory poskytlo Bistro Nekázanka 11 a panu majiteli děkujeme nejen za velmi zajímavou degustaci italských vín.

!!!Speciální akce!!! DR-M1060 skener

DR-M1060 skener se slevou 30%! Aktuální cena 36 900 Kč bez DPH Mimořádně kompaktní skener formátu A3 Cesta papíru U-Turn a přímá cesta pro zpracování nejrůznějších dokumentů Produktivní skenování rychlostí až 120 obr./min Design s pohodlným předním podáváním papíru Výkonný software včetně softwaru Kofax VRS Snadné přidání volitelných plochých skenerů a modulů čárových kódů

ROHLÍK 2015

Tradiční každoroční setkání s našimi obchodními partnery proběhlo tradičně v prostorách televizního klubu Rohlík. Měli jsme tu milou příležitost představit to nejnovější z nabídky produktů CANON. Prezentovali jsme nejen výrobky kancelářské techniky, IT periferie a foto-video, ale také s nimi související softwarové produkty a námi poskytované služby.

Děkujeme za Vaši přízeň.

ROHLÍK 2014

Jako každým rokem, i letos měli naši zákazníci unikátní možnost osobně si prohlédnout novinky v oblasti kancelářské techniky a tiskového řešení. Prezentační akce tradičně probíhala v zrekonstruovaných prostorách Televizního klubu Rohlík. Samozřejmě, naším cílem bylo nejen poskytnout veškeré informace ohledně nabízeného sortimentu, ale osobně se setkat s Vámi, našimi zákazníky, v příjemném prostředí.

Během dne byla možnost se seznámit skrze prezentace se softwarovými řešeními ušitými na míru pro Vaši firmu, které zajišťují snížení nákladů na tisk, usnadnění komunikace a zvýšení bezpečnosti tisku. K dispozici byla výstava fotoaparátů Canon a velkoformátový tisk.

Na závěr příjemného dne probíhalo slosování o nový tablet, vítězkou se stala Michaela Medzihorská z firmy Meinlbank.

Zároveň bychom tímto chtěli poděkovat za Vaší hojnou účast a těšíme se na jaře na viděnou!