Služby

Výhodné pronájmy

Pronájem zařízení Canon šetří Vaše peníze. Nepotřebujete pro koupi nebo obměnu většího množství strojů velkou finanční částku ihned, neboť tato investice je rozložena do 12 až 60 měsíců. V ceně nájmu jsou zahrnuty veškeré náklady spojené s provozem a údržbou kopírovacího stroje, tzn. servis a spotřební materiál v rámci smlouvy, žádné položky navíc. Po uplynutí stanovené doby pronájmu máte možnost odkoupení stroje za minimální zůstatkovou hodnotu. Záruka na kopírovací stroj Canon je po dobu trvání smlouvy. Máte možnost dovybavení stroje v průběhu smlouvy příslušenstvím. Odpadne složité jednání s leasingovou firmou nebo bankou o úvěru. Zároveň pokud potřebujete zařízení pouze pro krátkodobý časový úsek (do 12 měsíců) je možností si zařízení pronajmout i od jednoho dne.

více o výhodných pronájmech …

SM a SLA Smlouvy

Smlouva o zajištění provozu zařízení

Servisně-materiálová smlouva Vám poskytuje přesné plánování nákladů na provoz stroje. Po dobu trvání SM smlouvy neplatíte za údržbu a servis stroje. Veškerý spotřební materiál je zavážen přímo ke stroji a není nutné ho předem objednávat. Pravidelné kontroly a čištění stroje zvyšuje jeho životnost, bezproblémové fungování a tím i Vaši spokojenost. V rámci této smlouvy platíte pouze částky za vytištěné kopie.

více o servisně-materiálových smlouvách …

SLA smlouvy

Chcete se vyhnout zbytečným nákladům na údržbu a  opravy chyb softwarových aplikací? SLA smlouva je nejčastější typ smluv pro poskytování technické podpory k softwarovým aplikacím. Neplaťte zbytečné výjezdy technika, když umíme Váš problém vyřešit vzdálenou podporou. SLA smlouva Vám poskytuje přednostní a rychlé řešení vašeho softwarového problému.

více o SLA smlouvách …