O společnosti

Od letadel po tisková řešení

Jaký je vlastně příběh Copymatu? Kdo za ním stojí? Co znamená, že jsme rodinná firma zakládající si na tradici a kvalitě? 

Začalo to splněním snu jednoho leteckého mechanika.  Bavila ho technika a chtěl mít svoji společnost, která by poskytovala komplexní řešení, byla pro klientská, zaměřená na kvalitu služby a dlouhodobou spolupráci. A tak Petr Kutil založil v roce 1992 společnost Copymat. Začátky byly veselé, jak to v devadesátých letech bývalo. V noci se jezdilo pro stroje do Vídně a Frankfurtu, přes den se prodávalo. A to pouze v počtu pěti lidí. 

Od začátku si mezi kopírkami hráli potomci. Tak zcela přirozeně po letech, v roce 2011, došlo k předání společnosti dceři. "Tandem Kutilovců" tak staví na pevných základech. Vyvíjí tím svoji, a vlastně i díky dlouhodobým obchodním partnerstvím, Vaši společnost Copymat. 
Díky úspěchům a spolehlivosti přibývali klienti a přibývaly i požadavky. Začalo se rozšiřovat jak portfolio služeb, tak lidské zdroje. Vznikl aktuální tým, kde najdete členy rodiny, potomky známých, přátele nebo kolegy, kteří se prakticky rodinou a přáteli stali.

Kvůli historii zakladatele je pro nás velmi důležitým stavebním kamenem kvalita servisu a s tím spojených služeb. Snažíme se klientům zjednodušit jejich práci tak, aby se mohli starat o svoji práci a mohli nechat provozní záležitosti v oblasti kancelářské techniky, softwarů a digitalizace, na nás. 

Velmi si vážíme obchodních partnerství, která nás stále posouvají vpřed již 25 let. 

Děkujeme.

Těšíme se na budoucnost!