Proběhlé akce

!!!Speciální akce!!! DR-M1060 skener

DR-M1060 skener se slevou 30%! Aktuální cena 36 900 Kč bez DPH Mimořádně kompaktní skener formátu A3 Cesta papíru U-Turn a přímá cesta pro zpracování nejrůznějších dokumentů Produktivní skenování rychlostí až 120 obr./min Design s pohodlným předním podáváním papíru Výkonný software včetně softwaru Kofax VRS Snadné přidání volitelných plochých skenerů a modulů čárových kódů

ROHLÍK 2015

Tradiční každoroční setkání s našimi obchodními partnery proběhlo tradičně v prostorách televizního klubu Rohlík. Měli jsme tu milou příležitost představit to nejnovější z nabídky produktů CANON. Prezentovali jsme nejen výrobky kancelářské techniky, IT periferie a foto-video, ale také s nimi související softwarové produkty a námi poskytované služby.

Děkujeme za Vaši přízeň.

ROHLÍK 2014

Jako každým rokem, i letos měli naši zákazníci unikátní možnost osobně si prohlédnout novinky v oblasti kancelářské techniky a tiskového řešení. Prezentační akce tradičně probíhala v zrekonstruovaných prostorách Televizního klubu Rohlík. Samozřejmě, naším cílem bylo nejen poskytnout veškeré informace ohledně nabízeného sortimentu, ale osobně se setkat s Vámi, našimi zákazníky, v příjemném prostředí.

Během dne byla možnost se seznámit skrze prezentace se softwarovými řešeními ušitými na míru pro Vaši firmu, které zajišťují snížení nákladů na tisk, usnadnění komunikace a zvýšení bezpečnosti tisku. K dispozici byla výstava fotoaparátů Canon a velkoformátový tisk.

Na závěr příjemného dne probíhalo slosování o nový tablet, vítězkou se stala Michaela Medzihorská z firmy Meinlbank.

Zároveň bychom tímto chtěli poděkovat za Vaší hojnou účast a těšíme se na jaře na viděnou!